Kulturní akce v MŠ

Kulturní akce ve spolupráci s obcí, divadelní představení OKÝNKO a jiné kulturní akce

KULTURNÍ AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

VÁNOCE V MŠ

20.12. 2021 Děkujeme obci Mladošovice za finanční dar 10.000,- na nákup vánočních dárků a panu Svobodovi z Ledenic za finanční dar 1.000,- také na nákup vánočních dárků. Děti měly velkou radost ze všech nových hraček.

vánoční stromek s dárkyovoce z obcebetlém

MIKULÁŠ VE ŠKOLCE

Dne 3.12.2021 navštívil MŠ Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Všem zúčastněným děkujeme a věříme, že i nadále budeme mít v MŠ hodné děti :).

Mikuláš v MŠ

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ OKÝNKO- Kouzelná truhlička

26.11. 2021 Děkujeme za poutavý příběh o kouzelné truhličce!

scéna divadla

KULTURNÍ AKCE VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY - společně s vedením obce

Děkujeme panu starostovi Míroslavu Leštinovi a paní účetní Haně Filásové za milé rozloučení s předškoláky a za návštěvu v MŠ.

Společná fotografie dětí s panem starostouRozloučení pana starosty a paní účetní s předškolákyTrička MŠ pro předškoláky s logem školky

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ OKÝNKO - AFRICKÁ SHOW

Děkujeme za krásné představení o Africe a za pasování předškoláků!

Hra pro děti - ovoce Afriky na kartičkáchSpolečná fotografie dětí a členek divadelní společnosti OkýnkoHad divadelní společnosti Okýnko

PŘEDNÁŠKA O VČELÁCH

Děkujeme panu Jelínkovi, místnímu včelaři, za velmi poutavou přednášku o včelách a ochutnávku výborného medu!

Děti si prohlížejí včelí plástyvše co je potřebné pro včelaředěti si prohlížejí model včelího úlu